Obchodní podmínky


1. Objednávky zboží:

2. Dodání zboží:
zboží dodáváme vlastní autodopravou v okolí Náchoda nebo ve spolupráci se smluvními dopravci až na místo určení odběratelem - tzn. přímo do kanceláře a regálu. Případnou reklamaci množství či zjevných vad odběratel uplatní ihned, nejpozději do 5 dnů od převzetí zboží.

3. Placení:
probíhá v hotovosti , stálým zákazníkům umožňujeme placení bankovním převodem .

4. Ceny:
jsou stanoveny dle ceníku, který je platný v den dodání zboží.

5. Záruční doba:
poskytujeme záruku na veškeré dodané zboží min. 2 roky

6. Vrácení zboží:  
odběratel má právo vrátit dosud nepoužité zboží, s výjimkou zboží zhotoveného nebo upraveného dle speciální objednávky zákazníka do 14 dnů od dodání zboží. Právo vrácení zboží musí být uplatněno nejpozději poslední den stanovené lhůty telefonicky , který zboží dodal. Zboží musí být vráceno v neporušeném orig. obalu, nebo obalu porušeném v nezbytné míře.

Pravidla ochrany osobních údajů

1. Správce osobních údajů je společnost Pavel Adámek-APOS, se sídlem Náchod, Kladská 125.

2. Jaké údaje společnost shromažduje:

Společnost shromažďuje a zpracovává osobní údaje: jméno, příjmení, adresa, IČ, DIČ, telefon, e-mail. Subjekt osobních údajů registrací v internetovém obchodě nebo zasláním objednávky souhlasí se zpracováním jeho osobních údajů.

3. Za jakým účelem osobní údaje zpracováváme:

Zpracováváme základní identifikační a kontaktní údaje nezbytné pro řádné plnění závazků z obchodní spolupráce se zákazníky při dodávkách zboží a služeb, pro zasílání marketingových sdělení o produktech a službách, za účelem plnění právních povinností vyplývajících z příslušných obecně platných právních předpisů.

4. Správce zpracovává osobní údaje po dobu trvání smluvního vztahu se zákazníky a po další dobu v souladu s obecně platnými předpisy.

5. Osobní údaje jsou shromažďovány a zpracovávány výhradně na území České republiky a jsou zabezpečeny k neoprávněnému přístupu a ke zneužití k čemuž má správce vytvořeny odpovídající fyzická, elektronická a manažerská opatření. 

6. Správce poskytuje osobní údaje zákazníků přepravním službám a to jen v rozsahu nutném pro řádné doručení zboží nebo poskytnutí služeb a také státním orgánům, pokud je tato povinnost stanovena zákony.

7. Subjekt osobních údajů má právo na potvrzení o zpracování, na opravu, výmaz osobních údajů, může vznést námitku proti zpracování.

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktujte Nás!

APOS NÁCHOD

Velkoobchodní Papírnictví

Kladská 125
547 01 Náchod

+420 608 410 110

apos@aposnachod.cz

Created by: Pavel Adámek