Apos Náchod

O nás


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu,

Naše firma se zabývá velkoobchodní činností s kancelářskými potřebami a obalovými materiály s cílem zabezpečit našim zákazníkům - firmám co nejširší sortiment zboží s maximálním servisem zahrnujícím rychlé dodávky zboží až na místo určení.

Náš sortiment zahrnující základní kopírovací papíry, tabelační papíry, speciální kopírovací a fotografické papíry pro barevné tisky, obálky, tiskopisy, archivace, popisovače, drobné kancelářské potřeby byl v první fázi rozšířen o základní obalové materiály: lepicí pásky-klasické, krepové, oboustranné, strečové fólie, bublinkové a pěnové fólie, balicí papíry, bublinkové obálky. Naposledy byl sortiment rozšířen o barvicí pásky, inkousty a tonery pro tiskárny a kopírky (recyklované i originální). Dále připravujeme rozšíření sortimentu o čistící a úklidové prostředky.

Těšíme se na Vaše dotazy a objednávky, telefonujte, e-mailujte.

Prodejní doba: Po-Čt 7:30-15:45, Pá 7:30-14:00.